Dlaczego warto?
- rower stojąc na zewnątrz po sezonie zimowym wymaga wymiany kompletu linek, pancerzy, łańcucha i często innych elementów, których wymiana może kosztować nawet i kilkaset złotych
- masz więcej miejsca w mieszkaniu
- masz pewność, że dostaniesz go z powrotem, z możliwością serwisu czyli odbierasz rower gotowy i nie stoisz w trzytygodniowych wiosennych kolejkach. Z klatki schodowej lub garaży niestety rowery często w zimie znikają...
- otrzymujesz atrakcyjną finansowo ofertę na serwis 🙂

Oferujemy 3 główne opcje, reszta w regulaminie poniżej:
1. zimowe przechowanie od 1.10.2021r do 1.03.2022r. za 140zł (28zł/miesiąc)
2. opcja 1 plus przegląd podstawowy za 269zł
3. opcja 1 plus przegląd premium plus za 379zł.

Regulamin:
1. Przechowalnia rowerów działa w terminie jesienno-zimowym od 1.10.2021 do 01.03.2022. 2. Rower do przechowania należy dostarczyć do sklepu Wishbike Sp.zo.o. na ul. Krzyckiej 90G we Wrocławiu w godzinach otwarcia sklepu.
3. Rowery powierzone Wishike Sp.zo.o., są przechowywane w obiekcie, którego właścicielem jest firma Wishbike. Pomieszczenie jest ogrzewane, obiekt jest monitorowany i zabezpieczony alarmem antywłamaniowym, a lokal ubezpieczony od kradzieży.
4. Firma Wishbike Sp. z o.o. ponosi pełną odpowiedzialność za rowery oddane do przechowania.
5. Ceny:
a) Za pełen okres od 01.10.2021 do 01.03.2022 kwota 140,00 zł
b) w razie wolnych miejsc istnieje możliwość przechowania roweru w okresach krótszych. Cena za 1 dzień przechowania wynosi 3 zł. Min okres przechowania 7 dni
c) Przechowanie roweru + przegląd podstawowy – cena 269 zł
d) Przechowanie roweru +przegląd premium plus – cena 379zł
e) W razie konieczności wymiany części należy doliczyć koszt części + dodatkowy koszt usługi według cennika serwisowego . Przed wymianą pracownik Wishbike Sp. z o.o. ustala z Klientem bezpośrednio przy przyjmowaniu roweru lub telefonicznie konieczność wymiany danej części. W przypadku skorzystania z usługi serwisowej płatność za dodatkowy serwis i wymienione części musi nastąpić w ciągu 7 dni od powiadomienia Klienta (telefonicznie lub e-mail ) o wykonaniu usługi.
6. Opłatę za przechowanie roweru zleceniodawca uiszcza w momencie zawarcia umowy.
7. Wishbike Sp. z o.o. nie zwraca pieniędzy, jeśli zleceniodawca odbiera rower przed upływem okresu przechowywania.
8. Rower oddany do przechowalni powinien być czysty (w innym przypadku naliczane będą koszty czyszczenia roweru w wysokości 30 zł) oraz pozbawiony dodatkowych akcesoriów m.in. bidonu, licznika, koszy, sakw, pompki, zapięcia itp. Wishbike Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za pozostałe akcesoria pozostawione przy rowerze.
9. Na życzenie klienta możemy odebrać lub dostarczyć odpłatnie rower pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Koszt transportu do klienta w granicach administracyjnych miasta Wrocław wynosi 50 zł, a w promieniu do 3km od sklepu 30zł.
10. Podczas dostarczenia roweru sporządzany jest formularz przyjęcia sprzętu zawierający informacje o sprzęcie: model, marka, kolor, widoczne wady – rysy, obtarcia, uszkodzenia, spis akcesoriów pozostałych przy rowerze, oraz dane właściciela sprzętu jak również szacunkową cenę roweru. Kopię formularza otrzymuje klient – uprawnia on do odbioru sprzętu.
11. W przypadku braku kopii formularza (punkt 11), właściciel sprzętu musi okazać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.
12. Właściciel sprzętu jest zobowiązany odebrać rower najpóźniej do dnia 05.03.2021 przy pełnym okresie przechowania lub w terminie zakończenia terminu przechowania w okresach krótszych.
13. W przypadku nie dotrzymania terminu odbioru roweru (podanego w punkcie 13), naliczana będzie opłata w wysokości 15 zł za każdy rozpoczęty tydzień przechowania (od 06.03.2022). Po upływie 30 dni w sytuacji nie odebrania roweru przez właściciela mimo ponagleń (telefonicznych, sms) ze strony Wishbike Sp. z o.o., taki sprzęt zostanie poddany utylizacji, na co właściciel wyraża zgodę.
14. Więcej informacji dotyczących warunków przechowania rowerów mogą państwo uzyskać pod numerem 509500513, pisząc na adres wishbike.krzycka@gmail.com lub bezpośrednio od sprzedawcy w sklepie Wishbike Sp. z o.o. ul. Krzycka 90g we Wrocławiu.
Zamknij
×
×

Koszyk